30 000 Ft feletti vásárlás esetén ingyenes szállítás!
Analóg nyomásmérő óra max. 4 bar méréshatárral és 1/4" menetes csatlakozással. A rendszer nyomott ágába építve folyamatosan jelzi az aktuális nyomásértéket. A piros figyelmeztető mutatóval beállítható a kívánt határérték. Öntözőrendszerekhez és alacsonyabb nyomású vízellátó rendszerekhez ajánlott.
Ez az analóg nyomásmérő óra szivattyús vízellátó rendszerek és öntözőrendszerek nyomott ágába szerelhető, és lehetővé teszi az aktuális rendszernyomás folyamatos, kényelmes leolvasását. A piros figyelmeztető mutató tetszőleges határértékre beállítható. A 4 bar-os méréshatár kisebb skálabeosztást tesz lehetővé, ami öntözőrendszereknél és alacsonyabb nyomású vízellátó rendszereknél pontosabb leolvasást biztosít, mint a 10 bar-os változat. A 10 bar-os változat (NYOMORA10) magasabb nyomású rendszerekhez ajánlott.
Mikor érdemes a 4 bar-os változatot választani a 10 bar-os helyett?A 4 bar-os nyomásmérő öntözőrendszerekhez és alacsonyabb nyomású vízellátó rendszerekhez ajánlott, ahol az üzemi nyomás jellemzően 1,5–3,5 bar között mozog. Kisebb méréshatáron a skálabeosztás finomabb, a leolvasás pontosabb. Ha a rendszer nyomása elérheti a 4 bar-t vagy felette is üzemelhet (pl. Grundfos PM Plus, magasnyomású rendszerek), a 10 bar-os változat (NYOMORA10) a biztonságosabb választás.
️ Webáruházat készítette: webmentor.hu